NASI

PODOPIECZNI
nasza studentka

Monika

Monika jest cudowną, otwartą, bardzo łatwo nawiązującą kontakty dziewczyną. Zmaga się z porażeniem mózgowym, które uniemożliwia jej sprawne poruszanie się.

Poznałyśmy się kilkanaście lat temu, wówczas przejście kilku kroków stanowiło olbrzymie wyzwanie. Początkowo nieformalnie wraz z grupa przyjaciół wspieraliśmy jej rehabilitację, staraliśmy się umożliwić Monice normalne funkcjonowanie w grupie rówieśników. Monika trenowała wraz z grupą niepełnosprawnych przyjaciół koszykówkę. Jeździła na sportowo-rehabilitacyjne obozy do Mausza.

Dzięki wspaniałej terapeutce (Centrum Wspomagania Rozwoju) Monika czyniła ogromne postępy, obecnie porusza się za pomocą chodzika lub wózka. Jest całkowicie samodzielna i mieszka sama.

Jest studentką wymarzonej pedagogiki w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, zawsze chciała pracować z dziećmi i młodzieżą.

Fundacja od momentu powstania objęła Monikę swoja opieką i nadal wspiera ją w osiąganiu całkowitej niezależności.

nasi podopieczni
nasz fotograf

Łukasz

Łukasz jest towarzyskim, uwielbiającym szybka jazdę samochodem młodym mężczyzną. Porusza się na wózku, ma czterokończynowe porażenie mózgowe.

Ma duże poczucie humoru. Jego pasją jest fotografia, kiedy tylko może realizuje swoje hobby. Chcielibyśmy pomóc Łukaszowi w rozwijaniu talentu jak również udostępnić Jego prace szerszej grupie odbiorców.
A dlaczego fotografuję….
Mówi że lubi przyrodę, kwiaty, piękne widoki i ma satysfakcję z tego, że może coś zrobić sam i jest z tego dumny.
nasi podopieczni

Tytuł darowizny: Wsparcie podopiecznych fundacji

52 1090 1098 0000 0001 4293 8518

Zapraszamy do wsparcia młodych, ambitnych i radosnych ludzi!

Każda kwota, którą przekażesz na ich wsparcie zwróci się stukrotnie w postaci ich rozwoju.