Muzeum Obrony Helu

Kolejny odcinek za nami. Tym razem zapraszamy was na wycieczkę po muzeum obrony Helu. Jest to wyjątkowe miejsce, ważne dla historii Polski.

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinku o wielkich bohaterach, którzy realizowali dzieła w czasie dwudziestolecia międzywojennego oraz w czasie obrony Helu.

Projekt nie powstałby bez wsparcia naszych partnerów.

Patronat honorowy nad projekt objął Wojewoda Pomorski Pan Dariusz Drelich oraz Gdański oddział IPN.

Partnerzy projektu to Partner Fundacja PZUFundacja Lotos oraz Bractwo św. Pawła i Fundacja Gladius Gloriae.

Każdy odcinek został przetłumaczony na język angielski (możliwość włączenia na profilu YouTube) oraz na język migowy.